Firemní akce

Firemní akce v naší krčmě pořádáme již řadu let a máme celou řadu spokojených firem, které u nás již byly. Přidejte se také a realizujte vaši firemní akci v naší středověké krčmě, budete nadmíru spokojeni.

Firemní akce

Momentálně není naplánována žádná akce

Firemní akce

Hledáte místo pro netradiční firemní večírek nebo firemní akce s kompletními službami? Středověká krčma ANNO DOMMINI 1471 Vám uspořádá netradiční firemní večírek nebo firemní akci na kterou jen tak nezapomenete. Vychutnejte si tu pravou středověkou atmosféru, jakmile otevřete dveře naší krčmy přenesete se do 15. století. Nabídneme Vám bohatý doprovodný program a velmi rozmanitou ochutnávku středověkých jídel a pití. Máme dlouholeté zkušenosti s připravováním firemních akcí a firemních vánočních večírků, za námi je celá řada spokojených klientů. Naše středověká krčma je to pravé místo pro vaše firemní akce a firemní večírky.

Veškeré vybavení je jako ve středověku - dřevěné stoly a lavice, keramické nádobí, uctivá a slušná obsluha v dobových kostýmech, jídlo a nápoje připravené na základě tradičních historických receptur.

Možnosti doprovodného programu

Při prohlídce prostor Vám náš zástupce nabídne celou řadu možností zábavy i menu a seznámí Vás s prostředím středověké měšťanské krčmy.

Finální verzi menu a programu Vám rádi připravíme dle Vašeho přání na míru pro vaše firemní akce nebo firemní večírek. Kontaktujte našeho zástupce na tel: +420 736 539 847 či emailem: krcmapraha@krcmapraha.cz

Středověká krčma v Praze má kapacitu 130 míst a je vhodná pro všechny typy hostin a firemních večírků.

Dobové menu

Lahodné pokrmy a nápoje připravujeme na základě tradičních receptur...

Po přivítání chlebem a solí ochutnáte např. uzenou polévku s čerstvou majoránkou a surovým česnekem, pohankovou kaši s medem, jablky a rozinkami, skořicové lívanečky s povidly, domácí sýry, ovoce a zeleninu, kuře pečené na ohni, kachnu na medu sypanou perníkem, dančí kýtu na víně s pečenými jablky a místní nápoje (neomezená konzumace): pivo, korma (pivo s medovinou), víno, svařené víno, medovina, mošt, ovocná šťáva, voda, čaj).

V nabídce též vegetariánské menu

Otevírací doba

Pro veřejnost zavřeno.
Můžete u nás realizovat
firemní akce a
zážitkové večery.

Adresa

Anno Domini 1471
Čermákova 7, Praha 2 - Vinohrady
email: krcmapraha@krcmapraha.cz