Firemní akce v Praze

Firemní akce v Praze v naší středověké krčmě jsme již připravovali pro celou řadu spokojených firem, uspořádejte také vaše firemní akce ve staročeské krčmě v Praze, stačí nás kontaktovat o vše se postaráme.

Firemní akce v Praze

Momentálně není naplánována žádná akce

Firemní akce v Praze

Vaše firemní akce v Praze může mít netradiční atmosféru díky naší středověké krčmě ve které můžete vaše firemní akce uspořádat. Máme za sebou celou řadu realizací firemních akcí a proto jsme připraveni uspořádat i vaší firemní akci do posledního detailu.

Kontaktujte nás jednoduše na číslech nebo emailech uvedených v kontaktech, vaše firemní akce v Praze realizuje v krátkém termínu, připravím staročeské pohoštění a hostinu pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery.

Maxima pojišťovna, a.s.

Tímto bychom rádi poděkovali týmu z ANNO DOMINI 1471 za realizaci a zprostředkování neobvyklého zážitku. Celá akce proběhla velmi úspěšně a moc se nám líbila. Obdivovali jsme skvělý program, který měl úroveň, byl vkusný, vtipný a provázel nás celý večer. Už při vstupu do Anno Domini jsme se přenesli do středověku a mohli tak na chvilku zapomenout na starosti všedních dnů. Děkujeme Vám za poskytnutí tohoto zážitku a přejeme hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

... zobrazit další reference

Otevírací doba

Pro veřejnost zavřeno.
Můžete u nás realizovat
firemní akce a
zážitkové večery.

Adresa

Anno Domini 1471
Čermákova 7, Praha 2 - Vinohrady
email: krcmapraha@krcmapraha.cz