Firemní večírek program

Firemní večírek program po celý večer pro vás i vaše zaměstnance, prožijte firemní večírek s netradičním programem ve středověké krčmě v Praze.

Firemní večírek program

Momentálně není naplánována žádná akce

Firemní večírek program pro firmy

Nechte se po celý večer unášet dobovými recepty a atmosférou středověké krčmy. Firemní večírek program na celý večer, který upoutá nejen vás ale i vaše zaměstnance nebo obchodní partnery. Můžete se těšit na uctivou obsluhu v dobových kostýmech, zábavný doprovodný program a bohaté středověké menu s neomezenou konzumací nápojů.

Celým večerem Vás bude doprovázet živá středověká kapela, tanečnice se šavlemi a křídly, kartářka Vám vyloží budoucnost, zahrajete si s falešným hráčem nebo se stanete svědky hospodské šarvátky. Potkáte stráž u vchodu a možná i opilce. Na závěr velká ohnivá show.

Zákaznická reference:

Alliance Healtcare

V krčmě jsme uspořádali firemní vánoční večírek pro stovku našich zaměstnanců a neudělali jsme chybu! Výborné jídlo, dobová, avšak velmi slušná a příjemná obsluha, zajímavý doprovodný program, to vše vytvořilo příjemnou středověko-vánoční atmosféru. Nejvíce ze všeho všechny zaujala fantastická vystoupení tanečnic se šavlemi a ohněm! Vřele doporučujeme!
Barbora Heresová

... zobrazit další reference

Firemní večírek program

Otevírací doba

Pro veřejnost zavřeno.
Můžete u nás realizovat
firemní akce a
zážitkové večery.

Adresa

Anno Domini 1471
Čermákova 7, Praha 2 - Vinohrady
email: krcmapraha@krcmapraha.cz