Reference středověká krčma

Každý kdo u nás byl nám může napsat reference, které rádi uveřejníme. Reference naší středověké krčmy si můžete přečíst na naší stránce středověké krčmy. Máme za sebou řadu spokojených návštěvníků a firem, které u nás pořádají své firemní akce a firemní večírky.

Reference středověká krčma

Momentálně není naplánována žádná akce

Firemní reference

Porsche Praha-Prosek

Za celou naší společnost bych Vám chtěla velice poděkovat za úžasnou profesionální organizaci vánočního večírku. Všem se moc večer líbil, program byl úžasný, personál velmi vstřícný a jídlo bylo velmi chutné. Celý večer předčil naše očekávaní, velice jsme se bavili a atmosféra byla vskutku veselá.. Určitě doporučuji všem, co chtějí pro své kolegy nebo zaměstnance připravit netradiční večer plný zážitků a dojmů.... Přeji vám do budoucna mnoho spokojených hostů a určitě pokud bude příležitost rádi se do ANNO DOMINI znovu vypravíme..
Mgr. Zuzana Kučerová

... zobrazit další reference

Reference našich zákazníků

sl. Danyiová

Dobrý den, včerejší Středověká žranice byla naprosto skvělá. Výborná zábava, přebytek jídla, o pití ani nemluvě. Moc milá, vstřícná a ochotná obsluha. Skvělá dobová hudba i tanečnice. Opravdu vydařené!! Vřele doporučujeme i ostatním!
Děkujeme za tento zážitek!
S pozdravem Danyiová

... zobrazit další reference

Otevírací doba

Pro veřejnost zavřeno.
Můžete u nás realizovat
firemní akce a
zážitkové večery.

Adresa

Anno Domini 1471
Čermákova 7, Praha 2 - Vinohrady
email: krcmapraha@krcmapraha.cz

Neckermann tým

Dobrý den, chceme Vám tímto poděkovat za úžasný zážitek jak v jídle tak i v bohatým programu. Jídlo bylo úžasné a každého i překvapila jeho výborná chuť. Program byl velice zábavný a nápadity, opravdu nás přenesl do doby 1471. I náš nejmenší člen byl z tanečnic uchvácen. Byli jsem nadmíru spokojeni.
S pozdravem Neckermann tým.

Česká spořitelna, a.s.

Dobrý den,
ještě jednou bych ráda poděkovala za super večer, výborné pohostinství a program ve Vaší krčmě. Celý večer se nám velice líbil a všichni kolegové byli spokojeni.
Dagmar Hlavničková

Česká pojištovna

Jsem velice potěšena s výběrem Vaší krčmy, vše bylo skvělé a určitě budu mluvit za všechny, když Vám povím, že se nám u Vás líbilo a celý průběh večera byl skvělý – dobře naplánovaný, vtipný, bujarý tak jak má být. Všem ještě jednou moc děkujeme, byl to večer k nezapomenutí.
Andrea Voštová

GTS Alive tým

Za celý tým bych chtěla poděkovat za výborné jídlo, užasnou atmosféru a nezapomenutelný program, který v nás zanechal spoustu dojmů a zážitků. Uspořádání vánočního večírku právě u vás v Krčmě byla nejlepší volba a vřele doporučuji všem, kteří plánují podobnou akci! Jakmile bude vhodná příležitost, rádi bychom vás opět navštívili.
Mgr. Vendula Přikrylová

Nakladatelství Fragment

Firemní večírek v Anno Domini 1471 byl skvělým zážitkem pro všechny! Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vstřícnost a ochotu při organizaci a za milé a profesionální chování všech zaměstnanců. Vynikající jídlo a dobový program nás opravdu přenesl do roku 1471. Celý večer jsme se příjemně bavili. Za celé Nakladatelství FRAGMENT děkuji a jednoznačně tento podnik doporučuji,
Martina Steklá

Alliance Healtcare

V krčmě jsme uspořádali firemní vánoční večírek pro stovku našich zaměstnanců a neudělali jsme chybu! Výborné jídlo, dobová, avšak velmi slušná a příjemná obsluha, zajímavý doprovodný program, to vše vytvořilo příjemnou středověko-vánoční atmosféru. Nejvíce ze všeho všechny zaujala fantastická vystoupení tanečnic se šavlemi a ohněm! Vřele doporučujeme!
Barbora Heresová

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Za celý náš kolektiv bychom Vám chtěli poděkovat za uspořádání novoročního večírku.
Dobový program v čele s úchvatnými tanečnicemi všechny naše kolegy nárámně bavil a opravdu jsme se chvílemi přenesli do dávné doby.
Také bychom chtěli vyzdvihnout nepřeberné množství dobrého jídla a pití v čele s přátelskou obsluhu.
Celkový dojem byl skvělý a určitě můžeme doporučit navštívit vaší netradiční krčmu a bude-li možnost, rádi si návštěvu zopakujeme.

Českomoravská komoditní burza Kladno

Děkujeme za věrnou atmosféru středověké krčmy s autentickým jídlem, muzikou, tanci i postavou falešného hráče. Vrcholem byl bezesporu tanec s meči, představení fakíra a ohňová show. Šestichodové menu bylo inspirací, kachna na medu a pohanková kaše vybočením ze stereotypů moderní kuchyně. Dokonalá relaxace.

Maxima pojišťovna, a.s.

Tímto bychom rádi poděkovali týmu z ANNO DOMINI 1471 za realizaci a zprostředkování neobvyklého zážitku. Celá akce proběhla velmi úspěšně a moc se nám líbila. Obdivovali jsme skvělý program, který měl úroveň, byl vkusný, vtipný a provázel nás celý večer. Už při vstupu do Anno Domini jsme se přenesli do středověku a mohli tak na chvilku zapomenout na starosti všedních dnů. Děkujeme Vám za poskytnutí tohoto zážitku a přejeme hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

Eurovia

Děkujeme Vám za uspořádání vánočního večírku. Připravený program a hostina se skvěle doplňovaly. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni a celkově celý průběh večera předčil naše očekávání. Děkujeme a přejeme Vám i nadále mnoho spokojených hostů.
Lenka Krausová

Greif Czech Republic a.s.

Ráda bych tímto poděkovala celému týmu Anno Domini 1471 za nezapomenutelný zážitek z návštěvy této středověké krčmy. V restauraci Anno Domini jsme v únoru 2013 uspořádali večeři pro skupinu lidí z celé Evropy a všichni naši hosté byli víc než nadšeni. Příjemné prostředí, milá obsluha/personál, večeře výborná, úžasný program, skvělá atmosféra,bezchybná organizace. Všichni zúčastnění o tomto večeru mluvili ještě následující den. Pokud se naskytne nějaká další příležitost,jistě se do Anno Domini znovu rádi vrátíme.
Soňa Cupová

SPIRAX SARCO spol. s r.o.

Děkuji za velmi zdařilé uspořádání našeho firemního vánočního večírku, personálu Vaší restaurace za milou obsluhu a za výtečné jídlo. Způsob servírování i konzumace neměl chybu. Příjemná atmosféra byla navíc velmi vhodně doplněna dobovým programem. Určitě se do Vaší restaurace při vhodné příležitosti opět vrátíme.
Filip Procházka, SPIRAX SARCO spol. s r.o.

EMEIA TAS L&D

Do Anno Domini jsme privedli skupinu lidi z ruznych koutu Evropy a vsichni byli naprosto nadseni, jak atmosferou a uzasnym programem, ktery nas provazel celym vecerem, tak i dostatkem vyborneho jidla a piti. Doslo i na tanec pod vedenim zkusenych tanecnic! Urcite bychom tuto stredovekou krcmu doporucili vsem, kteri maji zajem o stylovy a tak trochu "jiny" vecerni program!"
Monika Tlustakova, EMEIA TAS L&D

Česká pojišťovna

Za celý kolektiv České pojištovny a.s. chci poděkovat za krásný večer. Opravdu se nám program velmi líbil a jídlo bylo vynikající. Rádi znovu přijdeme.
Miroslava Soběslavová, Česká pojišťovna

GEHE Pharma Praha, spol. s r.o.

Večírek byl krásným zpestřením v chmurném zimním období. Ve středověké krčme, jsme se opravdu mohli vrátit do časů středověku – styl, nabídka služeb, jídla.
Prvním milým překvapením bylo, milé přivítání slečny v dobovém oblečení, která nabízela na přivítanou teplý svařáček výborné chuti.
To samozřejmě nebylo poslední milé překvapení toho večera. Obsluha byla skvělá a milá. V průběhu večeře, která se skládala z několika výborných „typicky středověkých“ chodů – jako je kachna, zelí, uzené maso, vinné klobásy, dančí guláš aj. a také dezertů jako např. hruška s pudinkem, lívance apod., jsme byli svědky úžasného představení mladých tanečnic – velký úspěch – hlavně u mužské části obecenstva ;o))), kejklířů apod.
Atmosféra byla ve všech směrech pozitivní a všichni se dobře najedli a pobavili. Proto bychom rádi ještě jednou poděkovali za skvělý večer.
GEHE Pharma Praha, spol. s r.o.

Internet Info, s.r.o.

Díky věrohodnému prostředí středověké krčmy a skvělým výkonům tanečnic, hudebníků i ostatních účinkujících se na našem vánočním večírku v Anno Domini podařilo navodit tu pravou dobovou atmosféru a velmi příjemnou náladu. Zaměstnanci se spontánně bavili a průběh celého večera si moc pochvalovali. Ještě jednou děkujeme.
Hanka Rošická, Internet Info, s.r.o.

HEWLETT-PACKARD

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za organizaci představení, které předčilo naše očekávání. Všichni účastníci byli velice spokojeni s kvalitou jídla i programem. Poděkujte prosím všem aktérům za skvělé výkony a atmosféru!
Jana Landsingerová, HEWLETT-PACKARD

Frederiks Group

Dobré ráno, prostory Anno Domini 1471 jsem vybrala pro firemní vánoční večírek a mohu konstatovat, že lépe jsem udělat nemohla. Netradiční pojetí celého večera a naprosto výborná obsluha šla ruku v ruce s velice živým programem. Přesně jako ve středověku - hojnost výborného jídla (včetně neodmyslitelné konzumace bez příborů a ubrousků) a pití, živá hudba a divoké tanečnice. Prostory a personál mohu jen doporučit! Má to ale jeden drobný háček - pokud, stejně jako naše firma, zvolíte pro vánoční večírek tyto prostory, nastavujete si na další vánoční akci dost vysokou laťku! Ještě jednou všem díky za realizaci příjemného večera.
Svatava Vítková, Frederiks Group

Pražská energetika

Chci Vám moc poděkovat za vynikající služby a obsluhu. Kolegové si akci chválili a všichni byli moc spokojení.
Za Pražskou energetiku Alžběta Šornová

Eficia Praha s.r.o

6. prosince jsme byli u Vás v Anno Domini 1471 na vánočním večírku. Ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala. Byl to pro nás opravdu nevšední zážitek. Prostředí krčmy i personál byl opravdu příjemný. Zábava i jídlo bylo úchvatné. V budoucnu věřím, že někteří z našeho týmu určitě krčmu navštíví i soukromě. Ještě jednou za celý tým Eficia Praha děkuji a těším se na další shledání, Děkuji
Zuzana Solfronková, Eficia Praha s.r.o

Somfy, spol. s r.o.

Večírek ve vaší restauraci Anno Domini 1471 jsme si skvěle užili. Nadchlo nás nejen velmi pěkné a zajímavé představení všech účinkujících, především jejich osobitý přístup, ale byli jsme spokojeni i s obsluhou, chutnou večeří a celkovou atmosférou, které skutečně navodila pocit, že jsme v roce 1471. Vaši restauraci zcela jistě rádi doporučíme i dalším návštěvníkům, přátelům a známým. S pozdravem a přáním veselého Silvestra a mnoho pohody a úspěchů v novém roce přeje.
Za tým Somfy, spol. s r.o., Iveta Říhová

H.J. Heinz a.s.

Dobry den, dekujeme za usporadani vecirku. Vse probehlo k nasi naproste spokojenosti, kolegove si vecer naramne uzili. S pranim hezkeho dne
Martina Vacková, H.J. Heinz a.s.

RIO Media a.s.

Dobrý den, účastnil jsem se dne 21.1.2011 vánočního večírku společnosti RIO Media a byl jsem unesen skvělou atmosférou, pohoštěním a celkovým průběhem večera. Tímto bych Vám chtěl poděkovat za skvělou zábavu kterou jste pro mě (a mé kolegy) připravili. Ještě jednou děkuji za skvělý večer. S přáním mnoha úspěšných akcí
Jan Reichl, RIO Media a.s.

Pojišťovna Generali

Zdravím Vás, rád bych Vám poděkoval za opravdu podařený firemní vánoční večírek pro skupinu pracovníků Generali. Pokud bych měl interpretovat slova svých kolegů (a já se knim přidávám), tak bych to shrnul do následujícího: velmi zajímavé a netradiční prostřední, originální a prefosionální program, dech beroucí ohnivá show, svůdné tanečnice a hlavně naprosto neskutečné, úžasné, skvělé, fantastické jídlo. Většina mých kolegů se přejedla, a i když už nemohli, stále ochutnávali další a další chody... Přeji Vám úspěch a do nového roku nejen nové klienty, ale i návraty těch, co už u Vás byli. My se určitě vrátíme... Ještě jednou dík
Miroslav Havel

Mlékárna Pragolaktos

Děkujeme za příjemně vytvořenou atmosféru na našem firemním vánočním večírku, kdy jsme se všichni mohli přenést, jak v zábavě, tak v jídle o pár století zpátky. Všem našim zaměstnancům se večer velmi líbil, jídlo a pití bylo super a bylo ho opravdu dostatek. Obsluha milá a večerní program velmi originální a vtipný. Všem ostatním můžeme návštěvu krčmy vřele doporučit.
Jana Emrlová

Frederiks Group

Prostory Anno Domini 1471 jsem vybrala pro firemní vánoční večírek a mohu konstatovat, že lépe jsem udělat nemohla. Netradiční pojetí celého večera a naprosto výborná obsluha šla ruku v ruce s velice živým programem. Přesně jako ve středověku - hojnost výborného jídla (včetně neodmyslitelné konzumace bez příborů a ubrousků) a pití, živá hudba a divoké tanečnice. Prostory a personál mohu jen doporučit! Má to ale jeden drobný háček - pokud, stejně jako naše firma, zvolíte pro vánoční večírek tyto prostory, nastavujete si na další vánoční akci dost vysokou laťku! Ještě jednou všem díky za realizaci příjemného večera.
Svatava Vítková

Romana Hájková

Dobrý den, chtěli jsme poděkovat za krásný večer, jídlo i program bylo skvělé! Moc jsme se bavili a pochutnali si. Budeme vás všude doporučovat!
Romana Hájková s rodinou

Bernáškovi

Hezký večer,včera jsme byli u Vás na středověké hostině. Dostali jsme to dárkem a chtěli bychom Vám dodatečně poděkovat za úžasný zážitek.Program byl skvělý, jídlo výtečné, atmosféra super.
Hodně štěstí do dalších let přejí Bernáškovi

Lucie Koukalová

Dobrý den, v sobotu večer jsme byli s manželem ve Vaší středověké krčmě a byl to opravdový zážitek. Skvělá atmosféra, výborné jídlo - manžel se slušně řečeno "nabouchal" až jsem měla strach, jestli odejde po svých Všichni jste moc sympatiční a k zákazníkům hrozně milí. Děkujeme za úžasný zážitek!. Děkuji a přeji Vám všem, ať se daří i nadále, ať máte pořád plno. Opravdu nezapomenutelné, děkuji i za manžela, který to dostal jako dárek.
S pozdravem Lucie Koukalová

Novotný

Zážitek "středověká žranice" se nám velmi líbil, jak již snadná rezervace termínu, bezproblémový vstup na akci, stejně jako samotná akce, kde bylo vhodně kombinováno výborné pohoštění se zajímavým kulturním programem. Jednoznačně krásný zážitek.
Novotný

Jiří Slezák

Dobrý den, zážitek se mě i mé ženě moc líbil. Výborná atmosféra, pestrý program a hóóóódně jídla J. Vřele doporučím svým přátelům a již uvažuji o objednání pro své rodiče.
S pozdravem Jiří Slezák

Spokojený zákazník

Dobrý den, se zážitkem jsme byli spokojeni a příjemně jsme si celý večer užili. Program byl zajímavý, jídlo a pití velmi dobré a celková společnost zábavná. Opravdu příjemně prožitý sobotní večer podle představ. Děkuji.

Čačkovci

Dobrý den, so zážitkom Stredoveká žranice sme boli aj s manželkou veľmi spokojný.Nemáme výhrady k ničomu čo sa v programe vyskytlo.
Ďakujeme za pekný zážitok, Čačkovci

Šumová

Dobrý den, zážitek se nám moc líbil. Opravdu to byla "žranice" - velice chutná a kvalitní. Navíc po celý večer byla tak výborná zábava, že jsme si ani neuvědomili, že 3 hodiny jsou pryč. Díky za to.
Šumová

Petr Krupička

Dobrý den, zážitek se nám moc líbil, prostředí bylo autentické, výborné jídlo, skvělá zábava, jsme moc spokojeni, jen jsme ještě teď přejedený :-)
S pozdravem, Petr Krupička

Helena Kápičková a Zdeněk Seidl

Dobrý den, zážitek Středověká žranice se nám moc líbil, a to jak samotná žranice, tak i doprovodný program. S obsluhou jsme byli velmi spokojeni a tento program všem svým známým vřele doporučíme. Jako dárek vynikající.
S pozdravem Helena Kápičková a Zdeněk Seidl.

Talavašková

Dobrý den, zážitek Středověká žranice se nám moc líbila. Po dlouhé době jsem šla z restaurace s opravdu plným žaludkem :-) Děkujeme za umožnění tohoto zážitku.
Pěkný den Talavašková

Černý

Děkuji za optání, zážitek byl skvělý, vše proběhlo k naprosté spokojenosti, včetně tance vnadné mladé tanečnice na mém rameni (manželka jen s tímto byla spokojena o něco méně). Žranice dostála svého názvu a byli jsme nacpáni až k prasknutí. Spokojeně se tvářili i hosté, kteří s námi "zážitek" navštívili.
Chování a úroveň obsluhy hodnotím jako vynikající, celkový program jako velmi zábavný. Kvalita jídla a pití byla fantastická. Po víkendu jsem ihned zážitek doporučoval svým známým.
Ještě jednou děkuji.Černý

Jiří Švec

Dobrý den, včera jsme absolvovali Středověkou žranici v Praze. Perfektní zážitek jak kulturní tak gurmánský/ kvůli Vám zas o nějaké kilo navíc/. Doopravdy příjemně strávený večer. Díky moc a přeji Vám jen takto spokojené zákazníky.
Jiří Švec

Radoslav Obšil

Dobrý den, zážitek se opravdu dostavil, celá akce byla na vysoké úrovni a přemýšlím zopakování. Děkuji a přeji pěkný den
Radoslav Obšil

V. Baum

Dobrý den, konečně jsem se dostal k PC, abych Vám mohl odpovědět. Středověká žranice byla dobrá, jídla bylo dost-i v zajímavé nabídce. Pití bylo rovněž dost a široké nabídce. Velmi lahodné a do chuti s jídlem bylo harmonické jak pivo tak i víno. Zajímavým zpestřením byla hudba a tance.
Zdravím a hezký den přeji. V. Baum

Zdeněk Rybka

Dobrý den, musím konstatovat, že se jednalo o velmi povedený zážitek. Velmi se nám líbilo, včetně atmosféry, hudebníků, kejklířů a tanečnic. Toho jídla bylo až přespříliš, nedalo se to sníst...
Stále více takových zážitků. Díky Zdeněk Rybka

Věra Sichrovská

Dobrý den, Středověká žranice byla opravdu zážitek, všechno bylo dobře organizované, dobře uvařené a jediné negativum bylo MOC jídla a protože bylo dobré, tak jsme byli stateční a zvládli to.
S pozdravem Věra Sichrovská

Václav Moser

Dobrý den, Středověká žranice proběhla velmi úspěšně. Moc se nám líbila. Obdivovali jsme skvělý program, který měl opravdu úroveň. A protože jsme s manželkou ve věku kolem 60 roků, tak jsme trochu s obavami vstupovali do Anno Domini 1471.
Výsledek byl ale nad očekávání velmi příznivý. Děkujeme Vám za poskytnutí nevšedního zážitku.
Václav Moser, Hradec Králové